Mobilní aplikace

logo

google playapp store

 

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 7
DNES: 205
TÝDEN: 2128
CELKEM: 967989

Svátek

Svátek má Lýdie

Obsah

Vážení spoluobčané a návštěvnící www stránek

www stránky obecních úřadu musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední desku a e-podatelnu, která pomáhá snadněji občanům komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuální dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro většinu návštěvníků místem, kde získají potřebné informace o komunikaci s úřadem i o životě v obci.

 

Ing. Petr Hampl  
starosta obce

Novinky

14.12.2018

Echoes of Pink Floyd

Je tomu téměř jedenáct let, co se dalo dohromady několik příznivců hudby světoznámé skupiny Pink Floyd a založili jejich revival s názvem „Echoes of Pink Floyd“. Již od počátku byla snaha nejít pouze cestou presentace komerčně známějších skladeb z alb, vydaných v pozdější době, ale jít i do písní tzv. Barettovského období. Postupně se čtveřice rozrostla o hráče na další nástroje a vokalistky, čímž se pochopitelně otevřela možnost působivěji zahrát i věci známé z velkých koncertů Davida Gilmoura, či Rogera Waterse. Součástí vystoupení je i projekce doprovodných obrazů, což pochopitelně umocňuje vlastní zážitek. Snahou skupiny není jít cestou zcela detailního kopírování skladeb, tak, jak to činí některé revivaly, ale spíše svým způsobem zachovat a přenést na posluchače původní atmosféru skladeb. Určitým oceněním byl pro skupinu společný koncert s Hladíkovým Blue Effectem. Máte-li rádi muziku od slupiny Pink Floyd přijďte se v pátek 14.12 od 20.00 do Club Kina pobavit na koncert Echoes of Pink Floyd. Vstupné 150 Kč.

Město Černošice Kultura v okolních obcích

14.12.2018

Maturitní ples OA Beroun

Ples.

Město Beroun Kultura v okolních obcích

14.12.2018

SLANÝ: Tajemná vánoční noční vycházka s překvapením

Tradiční předvánoční vycházka s průvodcem.

Bohemia Centralis s.p.o. Kultura v okolních obcích

15.12.2018

Tvořivá dílna s paní Šímovou

Přijďte si vyrobit vizovické pečivo s mistryní v tomto oboru. Akce trvá do 17:00.

Město Beroun Kultura v okolních obcích

15.12.2018

Dětský vánoční jarmark

Letos se můžete těšit na hudební vystoupení dětí ze ZUŠ Dobřichovice (od 12h) a divadlo Kukadlo, které zahraje pohádku Jak chtěl skřítek zaspat vánoce (od 15h). Součástí dětského jarmarku budou projížďky na koních, pečení vánoček a kovářská dílna. Po DĚTSKÉM JARMARKU proběhne koncert Dámské vokální skupiny CABINET v kapli sv. Judy Tadeáše (od 18h)

Detail Kultura v Dobřichovicích