Obsah

Vážení spoluobčané a návštěvnící www stránek

www stránky obecních úřadu musí splňovat řadu zákonů jako např. zák. 106/1999 Sb. o svobodném přístupu k informacím, který ukládá obcím povinně zveřejňovat vybrané informace.

Současně máme za povinnost provozovat tzv. elektronickou úřední desku a e-podatelnu, která pomáhá snadněji občanům komunikovat s úřadem.

WWW stránky chápeme jako jednu z dalších služeb pro Vás občany a proto se vynasnažíme v maximální možné míře informovat obyvatele o aktuální dění v obci nad rámec zákonem stanovených podmínek.

Pevně věřím tomu, že se naše stránky stanou pro většinu návštěvníků místem, kde získají potřebné informace o komunikaci s úřadem i o životě v obci.

 

Ing. Petr Hampl  
starosta obce

Novinky

24.07.2017 - 28.07.2017

Prázdninová JÓGA s Monikou Slabou

Rezervace: monika.sla@seznam.cz, 774 177 583. Všechny úrovně pokročilosti vítány

Město Beroun Kultura v okolních obcích

24.07.2017

koncert Circus Brothers - taneční balkán-disco

Kapela Circus Brothers vznikla oddělením většiny členů původní kapely Circus Problem. Navazuje na to nejlepší z dobře známé tvorby a přináší nový posun, který fanouškům slibuje další nezapomenutelné disco-balkan mejdany, jak byli zvyklí doposud. Na ulici, v klubech i na pódiích festivalů baví tisíce fanoušků a nechávají za sebou koncerty protančené až do ranních hodin. S neuvěřitelnou energií a rychlostí zahraný disco-balkan, kombinuje balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop a špinavý house. To, co jste znali doposud, je minulostí. Přichází noví, nezadržitelní a nepřehlédnutelní Circus Brothers! Facebook: https://www.facebook.com/BandCircusBrothers Youtube video:

Detail Kultura v Dobřichovicích

22.07.2017 - 23.07.2017

SKALECKÁ POUŤ 2017

Skalecká pouť v letošním roce připadá na svátek Magdalény. Čeká Vás opět bohatý program.

Město Mníšek pod Brdy Kultura v okolních obcích

27.07.2017

Eliščiny pohádky

Divadlo Já to jsem.

Město Beroun Kultura v okolních obcích

29.07.2017

SLANÝ: Po svatých místech, sakrální perly města

vycházka po nejvýznamnějších stavbách města

Bohemia Centralis s.p.o. Kultura v okolních obcích