Město Dobřichovice
Dobřichovice

Podpořte místní podnikatele nákupem

Objednávky u Berounky

Spousta místních obchodů musela zavřít či omezit své služby a aby mohly být i nadále k dispozici zákazníkům, zavedly se rozvozy a objednávky předem. Ale málo který z místních podniků má eshop a není nikde k dispozici jejich nabídka. Místní web uberounky.info proto přišel s nápadem, podpořit místní podnikatele a vytvořil jednoduchý objednávkový systém, který je přehledný jak pro zákazníky, tak pro obchodníky.

Spousta místních obchodů musela zavřít či omezit své služby a aby mohly být i nadále k dispozici zákazníkům, zavedly se rozvozy a objednávky předem. Ale málo který z místních podniků má eshop a není nikde k dispozici jejich nabídka. Místní web U Berounky proto přišel s nápadem, podpořit místní podnikatele a vytvořil jednoduchý objednávkový systém, který je přehledný jak pro zákazníky, tak pro obchodníky.

Co vše si můžete online objednat a nechat si dovézt až domů?

Přímo z Dobřichovic je to La FontanaKimchi King's.

Ze Všenor pivo do cyklo sládkaCidrerie.

Z Kazína pražírna kávy Caffka.

Brzy se připojí se svou nabídkou řevnické řeznictví a Sádky Lety.

Na webu naleznete také přehled místních eshopů a obchodů, které musely zavřít své obchody, ale prodávají i nadále online nebo předají zboží po dohodě z okýnka: https://www.uberounky.info/objednavky

Cílem tohoto projektu je nejen nabídnout místním podnikatelům způsob, jak být i v těchto časech k dispozici zákazníků, ale též jim pomoci s objednávkami, které budou mít přehledně na jednom místě, bez nutnosti si vše po telefonu zapisovat. Na druhou stranu zákazníkům nabídnou kompletní přehled o sortimentu, včetně cen a budou si moci v klidu domova objednat bez toho, aniž by ve stresu při hovoru přemýšleli, co ještě potřebují. A také dát vědět o těch, kteří se snaží fungovat, byť v omezeném režimu. Pojďte je podpořit!

Tento projekt je cílen pro okolí "Dolní Berounky", kolem Černošic, Dobřichovic, Řevnic a přilehlé obce. Pokud se chcete stát jeho součástí nebo je něco, co by jste jako zákazníci ocenili a rádi by jste si online objednali, kontaktujte je na kontakt@uberounky.info

Datum vložení: 30. 3. 2020 11:15
Datum poslední aktualizace: 30. 3. 2020 11:22
Autor: Správce Webu

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 14
DNES: 793
TÝDEN: 793
CELKEM: 1786612

Hlášení závad

Hlášení závad

Google Play Apple store

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

SMS InfoKanál

 

SMS InfoKanál

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů

"Dobřichovice - město, kde se dobře žije"

Spřátelené FRANCOUZSKÉ město VILLIEU LOYES MOLLON

VILLIEU LOYES MOLLON