Mobilní aplikace

logo

google playapp store

 

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 5
DNES: 577
TÝDEN: 1973
CELKEM: 729104

Svátek

Svátek má Drahoslav

Obsah

Uzavření zadní části parkoviště u nádraží od 22. 1.

Typ: ostatní
Naše město obdrželo dotaci z IROPU na rekonstrukci, resp. rozšíření zadní části parkoviště u nádraží, přičemž 11. 1. bylo předáno staveniště stavební firmě. Stavba bude zahájena dne 22. 1. 2018 a od tohoto data bude celá zadní část parkoviště uzavřena. Otevřena zůstane tedy pouze přední vyasfaltovaná část parkoviště s kapacitou pouhých 75 míst oproti stávajícím cca 185 místům, kterou má celková plocha zpevněné i nezpevněné části parkoviště. Toto omezení by mělo trvat do konce dubna, v případě nepříznivých klimatických poměrů, kdy by bylo nutno stavbu přerušit, možná až do konce května.
Chtěli bychom proto požádat občany, aby parkoviště využívali pouze ve zcela nezbytných případech, neboť lze očekávat, že kapacita přední části parkoviště bude nedostatečná.
O uzavření parkoviště byli informováni i starostové okolních obcí, jejichž občané parkoviště též využívají, přičemž byli vyzváni, aby po dobu stavby parkoviště lidé z těchto obcí nevyužívali. Upozorňujeme, že parkování v ulicích v blízkosti parkoviště není možné s ohledem na to, že zde jsou obytné zóny, v nichž je parkování na zelených pásech vyloučeno a městská policie jej zde netoleruje.
Omlouváme se za komplikace a nepohodlí vzniklé v důsledku stavby.Vytvořeno: 12. 1. 2018
Poslední aktualizace: 12. 1. 2018 09:09
Autor: Správce Webu