Mobilní aplikace

logo

google playapp store

 

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 384
TÝDEN: 1623
CELKEM: 1044891

Svátek

Svátek má Jiří

Obsah

Akce

Omezit výpis akcí na


Datum konání: calendar calendar

25. 4. 2019 začátek od 19:00
Místo konání: Sál Dr. Fürsta
Jiří Topič vás provede krajem šerifa a Marshala Tombstonu, Wyattta Erpa a stejně tak slavného, Doca Hollidae, krajem pistolníků z divokého západu. Ale i neméně legendárních indiánů kmene Hopiů, Navajů (kod Navajo – 2. Světová válka v Tichomoří) a pochopitelně Apačů. Ne však těch zkreslených, s Vinnetouem, ale legendou a nesmrtelným bojovníkem Geronimem. Hlavním cílem expedice, kterou Jiří Topič absolvoval, byl National Park Grand Canyon. Prožijete devatenáctidenní putování na raftech po kultovní řece Colorado. Poplujeme společně po stopách majora americké armády a geologa Johna Wesley Powella, který vedl první vědeckou expedici koncem 60. let 19. Století a tak vlastně objevil toto úžasné „geomorfologické muzeum Země“! celý text

27. 4. 2019 začátek od 08:00, délka 240 minut
Místo konání: Farmářské trhy

Akce je vhodná pro děti

pod lípou od 8-12 hodin celý text

28. 4. 2019 začátek od 16:00
Místo konání: Zámek Dobřichovice
Součástí vernisáže bude velmi pestrý kulturní program, který si nenechte ujít. Podrobný program na plakátě. Samotná výstava potrvá do 12.5. celý text

1. 5. 2019 začátek od 10:00
Místo konání: Berounka
Letošní již šestý ročník proběhne ve dnech 30.4. jako tréninkový den a 1.5.2019 jako den soutěžní. Po oba dny bude zajištěn bohatý servis. Ve středu po ukončení a vyhlášení výsledků závodního dne zahraje místní nám dobře známá skupina AFTER 40. Jste všichni srdečně zváni. Přijďte podpořit své známé a kamarády včetně juniorských posádek.
Za pořadatele Vás srdečně zve Miroslav Ostrýt
celý text

16. 5. 2019 začátek od 19:30
Místo konání: Zámek Dobřichovice
Koncert swingové zpěvačky Jitky Vrbové a Stáni Čížkové proběhne ve velkém sále na zámku. Obě dámy doprovodí hudební skupina Nocturno Radima Linharta. celý text

25. 5. 2019 začátek od 10:00, délka 6 hodin
Místo konání: Zámek Dobřichovice
Tentokrát pod zámkem kromě klasických nebo sportovních historických automobilů různých značek, uvidíte malou vnořenou výstavu strojů užitkových, zejména různé druhy traktorů Zetor, nákladní automobil Tatra nebo krásný autobus Škoda 706 RTO.

Očekáváme kolem 70 strojů a pokud možnosti dovolí, roztopíme i parní stroj!

Letos se také více zaměříme na bohatý doprovodný program pro děti, které se rozhodně nebudou na výstavě nudit. Opět se budeme snažit, aby to byla pro účastníky i návštěvníky příjemná událost.
celý text

26. 5. 2019 začátek od 14:00, délka 6 hodin
Místo konání: Furstův sál
La dílna Dobřichovice
La dílna je dílna latinskoamerických písní a rytmů pod vedením Marty Töpferové.
La dílna vznikla jako prostor pro předávání znalostí a bohatých zkušeností v oblasti latinskoamerické hudby, které Marta během svého dlouholetého působení v této komunitě nasbírala. Pravidelné dílny umožní účastníkům hlouběji poznat latinskoamerické rytmy a styly. La dílna bude převážně zaměřena na nauku písní a základních rytmických doprovodů na ruční perkuse a tleskání. Naučíme se písně ve stylech jako je kubánský son, guajira, bolero, kolumbijské porro, venezuelské joropo, vals, chilská cueca nebo argentinská chacarera a zamba. Také se budeme věnovat rytmům na maracas (rumba koule), clave, a tleskání, kterými se typicky zpěváci doprovází.
Předchozí zkušenost se zpěvem je nápomocná, ale není podmínkou. Budeme se učit převážně podle sluchu, takže není nutné umět noty. Noty k písním budou rovněž k dispozici. Také je možné se zapojit jako instrumentalista, je možné během dílny vytvořit hudební ansámbl.

Kurzovné: 600 kč
Na účet: 107-7315710287/0100
Kontakt + přihlášky: info@martatopferova.com
Přihlášky ke stažení: http://www.martatopferova.com/performances-1/2019/5/26/la-dlna-dobichovice-czech-rep

Web: www.martatopferova.com
Facebook: https://www.facebook.com/LadilnaMT celý text